Permanon Sanides sanitarinių zonų valiklis

Permanon Sanides

Būsena: Prekyboje

44,50 €

Trumpas aprašymas

Permanon Sanides yra švelni rūgštinė valymo bei padengimo priemonė, skirta kalkių bei šlapimo nuosėdų valymui sanitarinėse zonose. 

Permanon Sanides sanitarinių zonų valiklis

Daugiau peržiūrų

* Privalomas laukelis

44,50 €

Produkto aprašymas

Permanon Sanides yra švelni rūgštinė valymo bei padengimo priemonė, skirta kalkių bei šlapimo nuosėdų valymui sanitarinėse zonose. Ji pasižymi stipriomis dezinfekuojančiomis savybėmis, suteikia ilgalaikį atsparų paviršiaus apsaugos poveikį, tuo pačiu neveikia paviršinių medžiagų bei užtikrina apsaugą nuo nešvarumų kaupimosi. Priemonė yra atspari visoms rūgštims, šarminėms medžiagoms, UV spinduliams, nedegi, be tirpiklių.

Naudojimas:

Padarykite 5% (1:20) tirpalą su vandeniu. Prieš pradedant naudoti Permanon Sanides, švariai nuvalykite paviršius su Permanon Omega arba standartiniais valikliais, tuomet purškite Sanides tirpalą ant paviršių, paskirstykite, nuskalaukite vandeniu ir nusausinkite. Sekantį valymą valykite su Sanides kaip valote įprastai, užpurškite tirpalą ant valomų paviršių, pavalykite kempine ar šepečiu, nuskalaukite vandeniu ir nusausinkite. Permanon Sanides ne tik nuvalys paviršius, bet ir padengs apsaugine silicio Si14 danga, kuri suteiks paviršiams išskirtinį blizgesį bei vandens atstūmimo efektą. Apsauginė danga dengiasi elektostatiniu būdu, todėl su paviršiais nevyksta jokių cheminių reakcijų ir nebus padaryta žala jokies paviršiams.

Naudokite vonios ir dušo kabinos priežiūrai visiems paviršiams, unitazams, praustuvėms, maišytuvams, virtuvės kriauklėms ir pan.

Viena priemone prižiūrite visus sanitarinės zonos paviršius!

50 ml koncentrato   = 1 litras paruošto naudojimui 5% tirpalo.

325ml koncentrato  = 6,5 litro paruošto naudojimui 5% tirpalo

Sumaišius koncentratą su vandeniu, tirpalas veiksmingas iki 3 savaičių!

DĖMESIO!

Nenaudoti produkto ant įkaitusių paviršių (atvėsinkite prieš naudojimą) ar tiesioginiuose saulės spinduliuose. Užpurkštai priemonei neleisti išdžiūti! Neleiskite koncentratui užšąlti, nepalikite karštyje ar tiesioginiuose saulės spinduliuose.

Galimos pakuotės: 50, 325 ml.

Gamintojas: Permanon Vokietija

    

Žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') galite atskirti frazes.