Permanon PS pasta

Permanon PS pasta

Būsena: Prekyboje

34,90 €

Trumpas aprašymas

Permanon PS pasta yra labai veiksminga valymo medžiaga, galinti pašalinti nepaprastai užsibuvusias organinės kilmės dėmes, tokias kaip purvas, tepalai, vabzdžiai, pirštų antspaudai, suodžiai ir t.t.

Permanon PS pasta

Daugiau peržiūrų

* Privalomas laukelis

34,90 €

Produkto aprašymas

Permanon PS pasta tobulas 16 rūšių muilų balansas. PS pasta nuvalo nešvarumus, kurių standartiniai valikliai neįveikia. Plaukite paviršius kaip įparstai, naudokite PS pastą vietoms, kurioms reikia papildomo valymo. Permanon PS pasta yra labai veiksminga valymo medžiaga, galinti pašalinti nepaprastai užsibuvusias organinės kilmės dėmes, tokias kaip purvas, tepalai, vabzdžiai, pirštų antspaudai, suodžiai ir t.t. Efektyviai valo nuo plastikinių ir sintetinių paviršių, metalo ir nerūdijančio plieno, dažytų, lakuotų paviršių, stiklo ir pan. Permanon PS pasta labai tinka baldinės odos valymui nuo įsisenėjusio purvo. Jautrių paviršių išbandymui, pastą pirmiausia panaudokite nematomose vietose. Nenaudoti ant polikarbonato!

Naudojimas:

Drėgna kempine ar skudurėliu paimti Permanon PS pastos ir nuvalyti sukamaisiais judesiais nešvarų paviršių. Po to paviršių nuplauti dideliu kiekiu vandens arba nuvalyti šlapia servetėle. Norėdami apsaugoti paviršių nuo tolimesnės taršos naudokite Permanon Platinum arba Diamond.

Darbui nereikalingos apsauginės pirštinės, kadangi produkto pH-neutralus. Šis produktas yra nenuodingas! PS pasta yra aukščiausios kokybės muilas be jokio abrazyvo.

Aplinkai draugiška priemonė - 98% biologiškai išsiskaidanti!

Galimos pakuotės: 125, 250 gr

Gamintojas: Permanon Vokietija

Žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') galite atskirti frazes.