Permanon Diamond paviršių apsaugos priemonė

Permanon Diamond

Būsena: Prekyboje

23,70 €

Trumpas aprašymas

Permanon Diamond yra labai paprastai taikoma apsauginė nano danga, kuri suteikia paviršiams puikų blizgesį ir ilgalaikę apsaugą. 

Permanon Diamond paviršių apsaugos priemonė

Daugiau peržiūrų

* Privalomas laukelis

23,70 €

Produkto aprašymas

Permanon Diamond tai stipriausios silicio (Si14) dalelių koncentracijos produktas su plačiu panaudojimo depazonu. Permanon pagrindas - teigiamai įkrauti silicio (Si14) elementai, veikiantys nano lygyje, kurie dengiasi tik statiškai be jokių cheminių medžiagų sąveikų, todėl nereikalingas reakcijos laikas ar įtrynimas ir, esant poreikiui, lengvai pašalinama prieš perdažymą. Priemonė veiksminga ant visų kietų paviršių ir gali būti naudojama ant stiklo, veidrodžių, dažytų ir metalinių paviršių, stiklo pluošto, plastiko, gumos, odos ir t.t.

Permanon Platinum, dėl labai koncentruotos sudėties, netinka dideliems skaidraus stiklo plotams. Stikliniams paviršiams padengti rekomenduojame naudoti produktą Permanon Diamond. 

Tradicinės apsauginės dangos  grindžiamos organiniais junginiais (pvz. vaškas), kurie yra jautrūs karščiui ir saulei, dėl to greitai tampa nebeveiksmingos. Permanon Diamond danga pagrįsta natūralaus elemento Si14 pagrindu, kuris yra  pagrindinė stiklo sudedamoji dalis. Mineralai, kurie sudaro akmenį ir stiklą yra ypatingai atsparūs visiems agresyviems nešvarumams nuo pH 1 iki 11, karščiui ir saulės spinduliams.

Priemonėje dengiamasis elementas yra silicis (Si14) t.y. tas pats silicis, kuris yra pagrindinė stiklo sudedamoji dalis, todėl stiklas taps dar skaidresnis ir blizgesnis, dėka "nano" dydžio silicio dalelių, kurios užpildo mikroskopinius paviršiaus nelygumus.

Permanon Diamond linija skirta naudoti automobilių, jachtų bei laivų, namų, baseinų ir SPA srityse. Permanon Diamond priemonėje naudojami bespalviai polimerai, todėl priemonė pranašesnė ant skaidrių paviršių, kaip pvz. stiklas ir veidrodžiai. 

Produkto pranašumai:

 • Paprasta ir saugu naudoti
 • Nereikalingas poliravimas ar vaškavimas – paprastesnis naudojimas
 • Nevyksta jokių cheminių reakcijų su paviršiais
 • Pagaminta natūralaus elemento silicio (Si14) pagrindu
 • Viena priemonė visiems automobilio paviršiams apsaugoti
 • Reikia mažiau nei 10 min, kad apsaugotum automobilio paviršius
 • Aukščiausio lygio apsauga nuo UV ir temperatūrom nuo -40 iki +300oC
 • Apsauga nuo vabzdžių, paukščių išmatų, medžių sakų, kelio dulkių
 • Lengvai pašalinamas, esant poreikiui perdažyti paviršius. Sudėtyje nėra silikono ar vaško
 • Netoksiškas, nedegus, be tirpiklių ir visiškai biologiškai skaidomas produktas

 

Naudojimas:

 • Švariai nuplaukite paviršius, pvz. Permanon Hecta arba Permanon Omega valikliai, priklausomai nuo nešvarumų rūšies. Paviršiaus paruošimui labai svarbu, kad naudojamame valiklyje nebūtų vaško ar silikono priedų.
 • Nuplautus paviršius gerai skalauti vandeniu.
 • Kruopščiai purkškite Permanon Diamond 5-10% vandeninį tirpalą ant visų paviršių, tuomet nusausinkite sausinimo šluoste (iš 50 - 100ml koncentrato gaunate 1ltr tirpalo).
 • Baigta. Su Permanon viskas taip paprasta!

 

100ml koncentrato   = 2 litrai paruošto naudojimui 5% vandeninio tirpalo        = 60 m²

100ml koncentrato   = 1 litras paruošto naudojimui 10% vandeninio tirpalo    = 30 m²

Sumaišius koncentratą su vandeniu, tirpalas veiksmingas iki 3 savaičių!

DĖMESIO!

Nenaudoti produkto ant įkaitusių paviršių (atvėsinkite prieš naudojimą) ar tiesioginiuose saulės spinduliuose. Užpurkštai priemonei neleisti išdžiūti! Neleiskite koncentratui užšąlti, nepalikite karštyje ar tiesioginiuose saulės spinduliuose.

Galimos pakuotės: 1000 ml.

Gamintojas: Permanon Vokietija

    

Žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') galite atskirti frazes.