Permanon Car Supershine NANO danga automobiliui

Permanon Car Supershine

Būsena: Prekyboje

118,90 €

Trumpas aprašymas

Permanon Car Supershine yra labai paprastai taikoma apsauginė nano danga, kuri suteikia paviršiams puikų blizgesį ir ilgalaikę apsaugą. 

Permanon Car Supershine NANO danga automobiliui

Daugiau peržiūrų

* Privalomas laukelis

118,90 €

Produkto aprašymas

Permanon Car Supershine yra labai paprastai taikoma apsauginė nano danga, kuri suteikia paviršiams puikų blizgesį ir ilgalaikę apsaugą. Permanon pagrindas - teigiamai įkrauti silicio (Si14) elementai, veikiantys nano lygyje, kurie dengiasi tik statiškai be jokių cheminių medžiagų sąveikų, todėl nereikalingas reakcijos laikas ar įtrynimas ir, esant poreikiui, lengvai pašalinama prieš perdažymą. Priemonė veiksminga ant visų kietų paviršių ir gali būti naudojama ant stiklo, veidrodžių, dažytų ir metalinių paviršių, stiklo pluošto, plastiko, gumos, odos ir t.t.

Tradicinės apsauginės dangos  grindžiamos organiniais junginiais (pvz. vaškas), kurie yra jautrūs karščiui ir saulei, dėl to greitai tampa nebeveiksmingi. Permanon Car Supershine danga pagrįsta natūralaus elemento Si14 pagrindu, kuris yra  pagrindinė stiklo sudedamoji dalis. Mineralai, kurie sudaro akmenį ir stiklą yra ypatingai atsparūs visiems agresyviems nešvarumams nuo pH 1 iki 11, karščiui ir saulės spinduliams.

Priemonėje dengiamasis elementas yra silicis (Si14) t.y. tas pats silicis, kuris yra pagrindinė stiklo sudedamoji dalis, todėl stiklas taps dar skaidresnis ir blizgesnis, dėka "nano" dydžio silicio dalelių, kurios užpildo mikroskopinius paviršiaus nelygumus.

Produkto pranašumai:

- Paprasta ir saugu naudoti
- Nereikalingas poliravimas ar vaškavimas – paprastesnis naudojimas
- Nevyksta jokių cheminių reakcijų su paviršiais
- Pagaminta natūralaus elemento silicio (Si14) pagrindu
- Viena priemonė visiems automobilio paviršiams apsaugoti
- Reikia mažiau nei 10 min, kad apsaugotum automobilio paviršius
- Aukščiausio lygio apsauga nuo UV ir temperatūrom nuo -40 iki +300oC
- Apsauga nuo vabzdžių, paukščių išmatų, medžių sakų, kelio dulkių
- Lengvai pašalinamas, esant poreikiui perdažyti paviršius. Sudėtyje nėra silikono ar vaško
- Netoksiškas, nedegus, be tirpiklių ir visiškai biologiškai skaidomas produktas

Naudojimas:

  • Nuplaukite automobilį su šampūnu (pvz. Permanon Hecta ploviklis). Paviršiaus paruošimui labai svarbu, kad naudojamame šampūne nebūtų vaško ar silikono priedų.
  • Nuplautus paviršius gerai skalauti vandeniu.
  • Kruopščiai purkškite Permanon Car Supershine 5-10% vandeninį tirpalą ant visų automobilio paviršių, tuomet nusausinkite sausinimo šluoste (iš 50 - 100ml koncentrato gaunate 1ltr tirpalo).
  • Baigta. Su Permanon viskas taip paprasta!

 

1000 ml koncentrato   = 20 litrų paruošto naudojimui 5% vandeninio tirpalo        = 600 m²

1000 ml koncentrato   = 10 litrų paruošto naudojimui 10% vandeninio tirpalo      = 300 m²

Sumaišius koncentratą su vandeniu, tirpalas veiksmingas iki 3 savaičių!

DĖMESIO!

Nenaudoti produkto ant įkaitusių paviršių (atvėsinkite prieš naudojimą) ar tiesioginiuose saulės spinduliuose. Užpurkštai priemonei neleisti išdžiūti! Neleiskite koncentratui užšąlti, nepalikite karštyje ar tiesioginiuose saulės spinduliuose.

Galimos pakuotės: 1000 ml.

Apžvalgos

superinis daiktas , 2014-02-24
By ///M Power
Sveiki,

naudoju si produkta jau ketvirtus metus. Galiu drasiai rekomenduoti, nes tikrai veikia efektingai, automobilio prieziura tavo zymiai lengvesne (labai lengvi plovimai, purvas visiskai nesilaiko ant automobilio), automobilis visa laika atrodo kaip ka tik nupoliruotas (stiklai beje irgi.:)))!!! P.S. pries dengiant sia priemone reikia pasirupinti kad kebulo stovis butu idealus, nes esamus defektus tik dar labiau paryskina. Remokemduoju visu 100 procentu!
Skaityti visus atsiliepimus | Parašyti komentarą

Žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') galite atskirti frazes.