Permanon Aircraft Supershine

Permanon Aircraft Supershine

Būsena: Prekyboje

15,90 €

Trumpas aprašymas

Permanon Aircraft Supershine paviršių apsaugos priemonę yra paprasta ir saugu naudoti visiems lėktuvo paviršiams padengti. Apsaugotas paviršius įgauna išskirtinį blizgesį, o purvas nebeturi galimybės stipriai prikibti, todėl lengvai nuplaunamas.

Permanon Aircraft Supershine

Daugiau peržiūrų

* Privalomas laukelis

15,90 €

Produkto aprašymas

Permanon Aircraft Supershine paviršių apsaugos priemonę yra paprasta ir saugu naudoti visiems lėktuvo paviršiams padengti. Apsaugotas paviršius įgauna išskirtinį blizgesį, o purvas nebeturi galimybės stipriai prikibti, todėl lengvai nuplaunamas. Permanon Aircraft Supershine yra vienintelė padengimo priemonė, kuri dengiasi tik statiškai be jokių cheminių medžiagų sąveikų, todėl nereikalingas reakcijos laikas ar įtrynimas ir esant poreikiui lengvai pašalinama prieš perdažymą. Permanon pagrindas - teigiamai įkrauti silicio (Si14) elementai, veikiantys “nano” lygyje, kurie yra atsparūs UV spinduliams ir kitiems agresyviems nešvarumams. Kai paviršius yra apsaugotas Permanon Supershine danga, purvą galima labai lengvai pašalinti tik skalaujant, todėl plovimo laikas sumažėja dvigubai.

Paviršius paruošiamas plaunant su šarminiu Permanon Hecta tirpalu (priklausomai nuo užterštumo daromas 1–10% vandeninis tirpalas), kuris pašalins organinius teršalus, pavyzdžiui: riebalus, suodžius, vabzdžius, purvą, kuro likučius, ir t.t. Nuvalytus paviršius gerai skalauti vandeniu. Kruopščiai purkškite Permanon Aircraft Supershine 5-10% tirpalą (iš 50 -100ml koncentrato gaunate 1 ltr vandeninio tirpalo) ant visų lėktuvo paviršių, tuomet nusausinkite arba nuskalaukite vandeniu. Priemonė veiksminga ant dažytų paviršių, stiklo, plieno, plastiko, gumos, odos ir t.t. Dirbant lauke, nenaudoti esant stipriai saulei (vidurdieniais), kadangi produktas išdžius pats, nespėjus nusausinti su mikro pluošto šluoste. Ant paviršiaus susidarys išdžiūvusio produkto perteklius. Tai gali būti pašalinta skalaujant dideliu kiekiu vandens, bet tuomet reiktų visą padengimą kartoti iš naujo. Norėdami to išvengti, dirbkite ankstų rytą arba pavakaryje. Jei to negalima išvengti tuomet dirbti mažesniais plotais. Neleiskite koncentratui užšąlti, nepalikite karštyje ar tiesioginiuose saulės spinduliuose.

Apsauginis sluoksnis lengvai prižiūrimas reguliariai naudojant Permanon Aircraft Shampoo. Šis lengvai šarminis šampūnas atlieka statinį silicio (Si14) elementų padengimą ir nuvalo paviršius. Taip pat paprastai galima atnaujinti apsauginį sluoksnį po pakartotinių plovimų purškiant Permanon Aircraft Supershine.

 
Produkto pranašumai:
  • Paprasta ir saugu naudoti
  • Nereikalingas poliravimas ar vaškavimas – paprastesnis naudojimas
  • Nevyksta jokių cheminių reakcijų su paviršiais
  • Pagaminta natūralaus elemento silicio (Si14) pagrindu
  • Aukščiausio lygio apsauga nuo UV ir temperatūrom nuo -80 iki +300oC
  • Apsauga nuo vabzdžių, paukščių išmatų, medžių sakų
  • Lengvai pašalinamas, esant poreikiui perdažyti paviršius. Sudėtyje nėra silikono ar vaško
  • Dėl mažesnio paviršių pasipriešinimo sutaupoma apie 2% kuro
  • Netoksiškas, nedegus, be tirpiklių ir visiškai biologiškai skaidomas produktas
 
50 ml    = 1 litras paruošto naudojimui 5% tirpalo  = 30 m2    
325ml   = 6,5 litro paruošto naudojimui 5% tirpalo = 195 m2 
1000ml = 20 litrų paruošto naudojimui 5% tirpalo  = 600 m2 
 
Sumaišius koncentratą su vandeniu, tirpalas veiksmingas iki 3 savaičių!
 
    

Žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') galite atskirti frazes.