Permanon - novatoriška paviršiaus apsauga

Permanon yra pažangiausias aukštųjų technologijų produktas, skirtas paviršiaus apsaugai ir valymui, sukurtas gryno monomolekulinio silicio pagrindu. Silicis (Si14) yra natūralus produktas ir po H2O dažniausiai pasitaikantis elementas žemėje. Silicis sutinkamas smėlyje, stikle taip pat ir žmogaus organizme. Net medicinos srityje silicis naudojamas moksliniams tyrimams ir naujiems vaistams. Permanon produktai su siliciu padengia paviršių neveikdami jo chemiškai. Ilgų mokslinių tyrinėjimų dėka bei taikant sudėtingus technologinius procesus, buvo sukurta statinė traukos jėga visoms medžiagoms neturinti žalingų poveikių paviršiams.

Permanon=Si14 silicis

Silicis, kuris naudojamas Permanon produktuose, yra grynas monomolekulinis silicis. Permanon produktai, kurių pagrindas monomolekulinis silicis chemiškai nesaveikauja su medžiagų dangomis. Silicis elektrostatiškai susijungia su dengiamu paviršiumiu ir sukuria monomerinę nematomą plika akimi apsauginę plėvelę (nano-diapazonas). Padengimo principas yra toks, kad mikroskopiniai paviršiaus nelygumai užpildomi monomolekulinio silicio kristalais ir paviršius tampa lygesnis, tačiau išlieka šiek tiek rifliuotos struktūros (iki 10% pralaidus, kas suteikia visiems paviršiams galimybę kvėpuoti). Tai yra produkto unikalumas! Monomerinis silicis ir jo irimo komponentai yra neteršiantys!

Padengimas siliciu

Teigiama (+) monomolekulinio silicio įkrova skatina elektrostatinį ryšį su dengiamais paviršiais, kurie visada turi neigiamą (-) įkrovą. Permanon produktai silicio pagrindu neturės jokios cheminės reakcijos su dengiamais paviršiais ir jų nepažeis, taip pat nereikalingas reakcijos laikas ar įtrynimas. Tai yra pagrindinis Permanon produktų skirtumas nuo daugelio konkuruojančių produktų, kurie dažniausiai chemiškai reaguoja su paviršiais juos valant ar dengiant.

Ideali apsauga paviršiams ir mūsų aplinkai

 

Permanon savybės:

 - Lotuso efektas
 - Atsparumas temperatūrom nuo –40 iki +300oC
 - Atsparumas ultravioletiniams spinduliams (UV)
 - Atsparumas rūgštims / šarmams nuo pH1 - pH11
 - Ir daug daugiau

Permanon priemonės yra parduodamos kaip koncentratai ir yra skiedžiamos vandeniu, darant 1-10% (10-100ml į 1ltr vandens) tirpalą. Permanon produktų grupė „Two in one“ turi valomasias kartu su dengiamosiomis savybėmis o „Platinum“, "Diamond" ir "Supershine" yra stipri apsauginė danga, suteikianti didesnį blizgesį.
Permanon parduodamas buteliukose nuo 50ml, 325ml, 500ml, 1ltr ir 5, 10, 20, 220, 1000ltr kanistruose.

Kartu tai - vertingas Jūsų indėlis į aplinkosaugą!